Peníze zdarma na účet? Tyhle triky fungují!

Peníze Zdarma Na Účet

Cashbackové portály a aplikace

Cashbackové portály a aplikace se staly populárním způsobem, jak ušetřit peníze při online nákupech. Fungují na principu vrácení části peněz utracených u partnerských obchodů. Registrace na těchto platformách je obvykle zdarma a po přihlášení získáte přístup k široké škále obchodníků, kteří cashback nabízí. Mezi nejznámější cashbackové portály v České republice patří Tipli, PlnáPeněženka a Refundo. Tyto platformy spolupracují s tisíci obchodů, takže si na své přijde opravdu každý. Výše cashbacku se liší v závislosti na obchodníkovi a může se pohybovat od zlomků procent až po desítky procent z ceny nákupu.

Kromě cashbackových portálů existují také mobilní aplikace, které vám umožní získat peníze zpět za vaše nákupy. Oblíbenou volbou je například aplikace cashback od České spořitelny. Pro získání cashbacku stačí propojit vaši platební kartu s aplikací a nakupovat u vybraných obchodníků. Peníze se vám poté automaticky připíší na váš účet.

Ačkoliv cashbackové portály a aplikace nenabízejí "peníze zdarma" v pravém slova smyslu, představují skvělý způsob, jak ušetřit a získat zpět část peněz utracených za běžné nákupy.

Věrnostní programy a odměny

Věrnostní programy a odměny se v dnešní době staly oblíbeným způsobem, jak si firmy udržují své zákazníky. Co ale možná nevíte, je, že některé z těchto programů vám můžou pomoci i s tím, jak získat peníze zdarma na účet. Existuje hned několik možností. Některé programy vám za registraci nebo doporučení přátelé připíšou menší obnos přímo na účet. Jiné vám zase nabídnou cashback, tedy vrácení části peněz z vašich nákupů. Tyto peníze pak můžete nechat poslat na svůj účet. Mezi oblíbené věrnostní programy s cashbackem patří například e-shopy s oblečením, elektronikou nebo kosmetikou. Další možností jsou pak věrnostní programy bank, které vám můžou za platby kartou nebo sjednání produktu nabídnout odměnu ve formě peněz na účet. Než se ale do nějakého věrnostního programu zaregistrujete, pečlivě si prostudujte jeho podmínky. Zjistěte si, jak vysoké odměny program nabízí, za co je můžete získat a jakým způsobem probíhá jejich vyplácení.

Prodej nepotřebných věcí online

V dnešní době existuje spousta možností, jak si přijít k pár korunám navíc. Jednou z nich je i prodej nepotřebných věcí online. Určitě i vy máte doma šuplíky a skříně plné věcí, které už nenosíte, nepoužíváte nebo se vám jednoduše nelíbí. Místo toho, abyste je nechali ležet ladem, zkuste je prodat! Existuje mnoho online platforem, kde můžete své nepotřebné věci nabídnout dalším zájemcům. Mezi nejznámější patří například Facebook Marketplace, Vinted, Sbazar nebo Aukro. Stačí si jen vytvořit profil, nafotit produkty a vložit inzerát. Nezapomeňte na podrobný popis a lákavou cenu. Pokud se vám podaří věci prodat, peníze vám budou připsány přímo na účet. Je to snadné, rychlé a efektivní. Navíc uděláte radost nejen sobě, ale i někomu dalšímu, kdo vaše "poklady" ocení.

peníze zdarma na účet

Účast v průzkumech a testování

Účast v průzkumech a testování webových stránek je další oblíbenou metodou, jak si přivydělat pár korun navíc. Existuje mnoho platforem, které vám za váš čas a názor zaplatí. Stačí se zaregistrovat, vyplnit profil a začít se účastnit průzkumů, které vás zajímají. Odměny se liší v závislosti na délce a typu průzkumu, obvykle se pohybují v rozmezí od pár korun do několika stovek. Některé platformy také nabízejí možnost testování webových stránek a aplikací, kde je vaším úkolem projít si web, ohodnotit jeho uživatelskou přívětivost a poskytnout zpětnou vazbu. Tato činnost je obvykle lépe placená než vyplňování průzkumů. Mezi nejznámější platformy pro účast v průzkumech patří například:

AttaPoll

Swagbucks

YouGov

Ipsos iSay

Toluna

Nečekejte, že z účasti v průzkumech zbohatnete, ale může to být fajn způsob, jak si přivydělat pár korun navíc za volný čas.

Bonusy za založení účtu

V dnešní době existuje spousta lákadel, jak si přijít k pár korunám navíc. Jedním z nich jsou i bonusy za založení účtu. Některé banky a finanční instituce nabízí finanční odměnu za to, že si u nich založíte běžný účet. Zní to lákavě, že? Než se ale vrhnete do zakládání účtů na potkání, je důležité si uvědomit pár věcí. Za prvé, nečekejte závratné sumy. Bonusy se obvykle pohybují v řádu stokorun, výjimečně i více. Za druhé, pečlivě si prostudujte podmínky. Často je nutné splnit určité požadavky, abyste bonus skutečně získali. Může se jednat o aktivní využívání účtu, nastavení inkauzací nebo sjednání dalších produktů. Nezapomeňte také na poplatky. Některé banky si účtují poplatky za vedení účtu, výběry z bankomatů nebo jiné služby. Před založením účtu si proto důkladně prostudujte sazebník poplatků. Bonus za založení účtu tak pro vás může být příjemným bonusem, ale neměl by být jediným kritériem pro výběr banky.

Referral programy a doporučení

Referral programy jsou skvělou možností, jak získat peníze zdarma na účet. Fungují tak, že za doporučení služby nebo produktu svým přátelům a známým získáte finanční odměnu. Mnoho firem, zejména v oblasti financí a online služeb, nabízí atraktivní referral programy. Stačí se zaregistrovat, získat unikátní odkaz a ten sdílet. Za každého, kdo se zaregistruje přes váš odkaz a splní podmínky (například provede první vklad), získáte odměnu. Výše odměny se liší, ale často se pohybuje v řádech stovek korun. Mezi oblíbené referral programy patří ty od bank, investičních platforem, mobilních operátorů nebo e-shopů. Než se do programu zapojíte, pečlivě si prostuďte jeho podmínky. Zjistěte si, jaká je výše odměny, za jakých podmínek je vyplácena a jakým způsobem probíhá sdílení odkazu. Referral programy jsou skvělým způsobem, jak si přivydělat peníze zdarma, ale je důležité vybírat si důvěryhodné a seriózní firmy.

peníze zdarma na účet

Mikroúkoly a online platformy

Mikroúkoly představují skvělou volbu, jak si přivydělat pár korun navíc ve volném čase. Tyto úkoly jsou obvykle jednoduché a rychlé na splnění, takže je zvládne opravdu každý. Mezi typické mikroúkoly patří například vyplňování dotazníků, sledování reklam, psaní krátkých textů nebo přepisování audio nahrávek. Existuje mnoho online platforem, které se specializují na zprostředkování mikroúkolů. Mezi nejznámější patří například Swagbucks, ySense nebo Amazon Mechanical Turk. Na těchto platformách si můžete vybírat z široké škály úkolů a pracovat na nich odkudkoli a kdykoli se vám to hodí. Výdělky z mikroúkolů se liší v závislosti na náročnosti a délce úkolu. Obecně platí, že čím více času úkolu věnujete, tím více si vyděláte. Některé platformy také nabízí bonusy za aktivitu nebo za doporučení přátel. Výplata probíhá obvykle po dosažení určitého výdělku, například 10 dolarů. Peníze si pak můžete nechat poslat na svůj PayPal účet nebo si vybrat jinou formu odměny, jako jsou například dárkové poukazy. Mikroúkoly sice nezaručí pohádkové bohatství, ale můžou vám pomoci k drobnému přivýdělku a zpříjemnit si tak den.

Výhry v soutěžích a loteriích

Výhry v soutěžích a loteriích představují lákavou možnost, jak získat peníze zdarma na účet. Existuje nepřeberné množství soutěží, od těch na sociálních sítích až po slosování o ceny v obchodech. I když je pravděpodobnost výhry často nízká, stále existuje šance, že štěstí se usměje právě na vás. Mnoho lidí se pravidelně účastní loterií, jako je Sportka nebo Eurojackpot, s vidinou pohádkové výhry, která by jim změnila život.

Kromě loterií existují i ​​jiné možnosti, jak zkusit štěstí. Mnoho firem pořádá soutěže o produkty nebo služby, kde stačí odpovědět na otázku, zaregistrovat se k odběru novinek nebo sdílet příspěvek na sociálních sítích. Tyto soutěže sice nenabízejí peníze zdarma na účet, ale i tak představují šanci získat hodnotné ceny.

peníze zdarma na účet

Je důležité si uvědomit, že výhry v soutěžích a loteriích jsou náhodné a nelze se na ně spoléhat jako na zdroj příjmu. Účast v nich by měla být především zábavou a případná výhra příjemným bonusem.

Investování s nulovými poplatky

V dnešní době je čím dál těžší vyjít s penězi. Proto se spousta lidí poohlíží po možnostech, jak si finančně přilepšit. Jednou z nich je i hledání způsobů, jak získat peníze zdarma na účet. Ačkoliv to zní až neuvěřitelně, existuje několik způsobů, jak si přijít k pár korunám navíc bez větší námahy. Mezi ně patří například registrace do věrnostních programů, účast v anketách a dotaznících nebo sledování reklam.

Investování s nulovými poplatky je další možností, jak zhodnotit své úspory bez zbytečných výdajů. Některé platformy pro investování nabízejí možnost obchodovat s akciemi, ETF nebo kryptoměnami bez poplatků za obchodování. To znamená, že veškerý váš zisk z investice putuje přímo k vám. Je však důležité si uvědomit, že i investování s nulovými poplatky s sebou nese rizika. Předtím, než se pustíte do investování, je důležité se seznámit se základními principy a riziky spojenými s tímto typem investování.

Dárky k narozeninám a svátkům

Narozeniny a svátky jsou skvělou příležitostí k oslavě, ale často s sebou nesou i finanční zátěž. Co kdybychom vám ale řekli, že existují způsoby, jak si přilepšit k narozeninám nebo svátku a získat peníze zdarma na účet? Zní to jako pohádka? Možná, ale existuje několik možností, jak si přilepšit. Zapojte se do online průzkumů a získejte odměny za sdílení svého názoru. Existuje mnoho platforem, které vám za to rády zaplatí. Další možností je cashback - vraťte se část peněz z nákupů v internetových obchodech. Stačí se zaregistrovat do cashbackového portálu a nakupovat přes jejich odkazy. A co takhle zkusit štěstí v soutěžích? Na internetu i v časopisech najdete spoustu soutěží o hodnotné ceny, včetně finančních odměn. Pamatujte však, že ne všechny možnosti, jak získat peníze zdarma na účet, jsou seriózní. Vždy si ověřte informace a dejte si pozor na podvodné nabídky.

Možnost Popis Potenciální výdělek Náročnost
Cashbackové portály Získejte zpět část peněz z nákupů online. Až 10 % z ceny nákupu Nízká
Dotace a příspěvky Využijte státní podporu na bydlení, energie, nebo vzdělávání. Liší se dle dotace, až desetitisíce korun Střední (vyplňování formulářů)
Prodej nepotřebných věcí Prodejte oblečení, elektroniku nebo jiné věci, které již nepotřebujete. Závisí na ceně a typu prodávaných věcí Střední (vytvoření inzerátu, komunikace s kupujícím)

Vrácení DPH z nákupů v zahraničí

Ať už plánujete dovolenou, nebo jen rádi nakupujete online, věděli jste, že nákupem v zahraničí můžete získat zpět DPH? Možná si říkáte, že to zní jako pohádka, ale je to realita! Peníze zdarma na účet by potěšily každého, a i když to není úplně bez práce, vrácení DPH z nákupů v zahraničí je jednou z možností, jak si k nim dopomoci.

peníze zdarma na účet

Jak to funguje? V mnoha zemích je do ceny zboží zahrnuta daň z přidané hodnoty (DPH). Pokud nakupujete v zemi, kde nejste rezidentem, a zboží si odvážíte s sebou, máte nárok na vrácení této daně. Samozřejmě existují určité podmínky a omezení. V první řadě je nutné nakupovat v obchodech, které jsou do systému vracení DPH zapojeny. Dále je potřeba si nechat vystavit speciální formulář a ten následně předložit na celním úřadě při opuštění dané země. Proces vrácení DPH může trvat i několik týdnů, ale výsledek ve formě peněz navíc na účtu za to rozhodně stojí.

Peníze za sdílení internetového připojení

V dnešní době hledá kde kdo způsoby, jak si přijít k pár korunám navíc. Ať už je to na drobné radosti, nebo na pokrytí neočekávaných výdajů, peníze zdarma na účet se vždycky hodí. Možností, jak si přilepšit, je spousta, a jednou z nich je i sdílení internetového připojení. Ano, slyšíte správně! Za to, že se s ostatními podělíte o svůj internet, můžete dostávat peníze. Jak to funguje? Existují platformy, které propojují lidi s nevyužitou kapacitou internetového připojení s těmi, kteří hledají dostupný internet. Vy se zaregistrujete, nastavíte si podmínky sdílení a platforma se postará o zbytek. Výdělky se liší v závislosti na platformě, rychlosti a stabilitě vašeho připojení a také na tom, kolik dat jste ochotni sdílet. Nečekejte závratné sumy, ale i pár stovek měsíčně se hodí, nemyslíte? Než se do sdílení pustíte, důkladně si prostudujte podmínky dané platformy a ujistěte se, že je pro vás sdílení bezpečné.

peníze zdarma na účet