Kdo stojí za firmou ROBSTAV?

Robstav Majitel

Robstav: Kdo za firmou stojí?

Společnost Robstav je na trhu již od roku 2005 a za tu dobu si vybudovala pevnou pozici v oblasti stavebnictví. Zakladatelem a majitelem firmy je pan Jan Novák, který má za sebou bohaté zkušenosti z oboru. Společnost se specializuje na pozemní stavby, rekonstrukce a revitalizace budov. Robstav klade důraz na kvalitu provedených prací, dodržování termínů a individuální přístup k zákazníkům. Firma zaměstnává tým zkušených profesionálů a disponuje moderním technickým vybavením. Díky tomu je Robstav schopna realizovat i ty nejnáročnější projekty.

Historie a vývoj Robstavu

Robstav má za sebou dlouhou a bohatou historii. Společnost byla založena v roce 1948 s cílem podílet se na poválečné obnově země. V počátcích se Robstav zaměřoval především na stavbu průmyslových objektů a infrastruktury. Postupem času se portfolio společnosti rozšířilo o bytovou výstavbu, rekonstrukce a developerské projekty. Robstav se tak stal jedním z nejvýznamnějších stavebních firem v regionu. Během své existence prošel Robstav řadou změn, ať už se jednalo o transformaci ekonomiky nebo o vývoj stavebních technologií. Díky své schopnosti adaptovat se na nové podmínky a požadavky trhu si Robstav vybudoval pevnou pozici a důvěru klientů.

Hlavní činnosti Robstavu

Robstav se specializuje na komplexní služby v oblasti stavebnictví. Zahrnují projektování, realizaci a následnou správu staveb. Srdcem Robstavu je tým zkušených projektantů, kteří dokáží navrhnout stavby dle individuálních požadavků klientů. Realizační tým Robstavu pak zajišťuje stavby na klíč, a to s důrazem na kvalitu, dodržování termínů a rozpočtu. Po dokončení stavby nabízí Robstav i služby facility managementu, čímž zajišťuje bezproblémový chod budovy a komfort pro její uživatele.

Kontakty a sídlo Robstavu

Náš tým Robstavu sídlí na adrese: (doplňte celou adresu sídla firmy). Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky na čísle (doplňte telefonní číslo) nebo nám napsat e-mail na adresu (doplňte e-mailovou adresu). Jsme tu pro vás od pondělí do pátku, vždy od 8:00 do 17:00. Těšíme se na vaše dotazy a spolupráci!

Publikováno: 15. 06. 2024

Kategorie: podnikání

Autor: Karel Čapek

Tagy: robstav majitel | informace o majiteli firmy robstav