Datart Frýdek Paráda: Slevy a akce, které vás nenechají chladnými

Datart Frydek Parada

Datart otevírá ve Frýdku

Společnost Datart, přední prodejce elektroniky v České republice, rozšiřuje svou síť prodejen a otevírá novou pobočku ve Frýdku-Místku. Nová prodejna nabídne zákazníkům široký sortiment elektroniky, včetně televizorů, počítačů, mobilních telefonů a domácích spotřebičů. Zákazníci se mohou těšit na moderní prostředí, odborné poradenství a širokou škálu doplňkových služeb. Otevření prodejny Datart ve Frýdku-Místku je skvělou zprávou pro všechny milovníky elektroniky v regionu.

Nová prodejna elektroniky

V centru města se brzy otevře nová prodejna elektroniky. Zákazníci se můžou těšit na široký výběr produktů od mobilních telefonů a notebooků až po televizory a herní konzole. Prodejna slibuje moderní prostředí s možností vyzkoušení si produktů na vlastní kůži. Otevření je plánováno na začátek příštího měsíce a doprovázet ho budou speciální akce a slevy.

Slavnostní otevření a slevy

S radostí vám oznamujeme slavnostní otevření našeho nového obchodu! Přijďte s námi oslavit tento výjimečný okamžik a užijte si den plný zábavy, občerstvení a hlavně – skvělých slev! Připravili jsme pro vás neodolatelné nabídky na široký sortiment produktů. Ať už sháníte cokoli, u nás to najdete za bezkonkurenční ceny. Neváhejte a přijďte si užít slavnostní atmosféru a nakoupit výhodně! Těšíme se na vaši návštěvu!

Široký sortiment produktů

V našem sortimentu naleznete širokou škálu produktů od renomovaných značek i menších lokálních výrobců. Ať už hledáte kosmetiku, oblečení, elektroniku nebo třeba sportovní vybavení, u nás si zaručeně vyberete. Dbáme na pestrost nabídky, abychom uspokojili i ty nejnáročnější zákazníky. Pravidelně zařazujeme novinky a sledujeme aktuální trendy, abyste u nás vždy našli to nejžhavější zboží. Věříme, že si z naší široké nabídky vybere opravdu každý.

Zaměstnanost ve Frýdku roste

Frýdek-Místek, město s bohatou průmyslovou historií, zažívá v posledních měsících pozitivní trend v oblasti zaměstnanosti. Míra nezaměstnanosti ve městě klesá a počet volných pracovních míst roste. Tento vývoj je způsoben kombinací faktorů, mezi které patří oživení ekonomiky, investice do nových projektů a rozvoj stávajících firem. Zejména ve výrobním sektoru a v oblasti služeb je patrný nárůst poptávky po kvalifikovaných pracovnících. Město se snaží tuto situaci využít a aktivně podporuje programy rekvalifikace a vzdělávání, aby pomohlo uchazečům o zaměstnání získat potřebné dovednosti.

Konkurence na trhu elektroniky

Český trh s elektronikou je jako pláž plná lehátek – každý si chce urvat to svoje místečko na slunci. A že je o co stát! Češi jsou na moderní technologie jako diví a utrácí za ně nemalé peníze. Vedle zavedených hráčů jako Alza, CZC.cz nebo Datart se ale prosazují i menší specializované obchody. A co teprve e-shopy z Číny? Ty lákají na nízké ceny, i když s delší dodací lhůtou. Zákazník má zkrátka z čeho vybírat. Boj o jeho přízeň je tak nelítostný a slevy, akce a slevové kódy jsou na denním pořádku. Kdo chce v tomhle konkurenčním prostředí uspět, musí se otáčet a zákazníkovi nabídnout něco extra.

Datart láká na zážitek z nakupování

Datart, přední český prodejce elektroniky, sází na zážitkový nákup. Více než jen nakupování, Datart chce zákazníkům nabídnout inspiraci a možnost vyzkoušet si produkty na vlastní kůži. Prodejny procházejí modernizací, aby nabídly interaktivní zóny a odborné poradenství. Zákazníci si tak mohou vyzkoušet nejnovější technologie a najít to pravé pro sebe. Datart se tak snaží odlišit od konkurence a posílit svou pozici na trhu.

Publikováno: 08. 06. 2024

Kategorie: podnikání

Autor: Karel Čapek

Tagy: datart frydek parada | akce v obchodě datart ve frýdku